Kā iepirkties

Kā iepirkties?

Atrodiet vajadzīgo preci
Izvēlieties preču grupu no esošā saraksta kreisajā lapas pusē un ekrānā parādīsies visas preces no šīs grupas, pēc tam izvēlieties Jums vajadzīgo produktu. Atrast Jūs interesējošo preci Jūsu varēsiet arī izmantojot meklētāju (atrodams kreisajā augšējā stūrī).

Pievienojiet preci savam iepirkumu grozam
Izvēlētо preci ir nepieciešams ievietot pirkumu grozā. Ieejiet produkta lapā, nospiežot pogu „Vairāk”. Ja precei ir vairāki garšas vai izmēru paveidi, tad Jums ir iespēja izvēlēties vēlamo paveidu no dotā saraksta. Pēc tam ievadiet nepieciešamo daudzumu un nospiediet pogu „Grozā”. Šādā veidā Jūsu izvēlētā prece tiks ievietota Jūsu pirkumu grozā. Ja šobrīd prece nav pieejama, tad tas būs atainots preces aprakstā un poga „Grozā” nebūs pieejama.

Pirkumu grozs
Īss Jūsu pirkuma groza saturs tiks atainots lapas labajā pusē. Lai pārietu uz grozu – labajā lapas kolonā nospiediet pogu „Grozs”. Šajā grozā Jūs varat mainīt izvēlēto produktu daudzumu vai izdzēst tos no pirkumu groza. Pirkumu groza iekšpusē būs atainots kopējais pirkuma svars, visas atlaides, kuras Jums tiek piešķirtas un kopējā pirkuma summa. Jūs varat turpināt preču izvēli (ja pēc vienas preces pievienošanas vēlaties arī iegādāties citas preces), izdzēst preces no pirkumu groza vai pāriet pie pirkuma apmaksas.

Apstiprināšana un apmaksa

Aizpildiet visus pieprasītos laukus. 
Izvēlieties piegādes veidu, apmaksas veidu un nospiediet „apstripināt pasūtījumu”.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jūs saņemsiet e-pasta vēstuli un mūsu kurjers iespējami īsā laikā sakontaktēsies ar Jums, lai noskaidrotu vēlamo piegādes laiku. Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no 8.00 – 19.00.