PAR MUMS

MLO International LLC jau vairākas dekādes darbojas profesionāla sporta uztura ražošanā, kas tendējas veselības, labsajūtas, pirms sacensību sagatavošanās, fitnesa, kultūrisma, svarcelšanas un spēkavīru jomās.

MLO komanda darbojas roku rokā, ar savas komandas atlētiem, lai izstrādātu labākās formulas, kurās ir apvienotas jaudīgākās un tīrākās sastāvdaļas, pareizās proporcijās, lai tiktu panākts maksimāls efekts. Mūsu mērķis ir sasniegt čempionu rezultātus visos treniņu aspektos - spēka, izturības, ātruma, reakcijas utt.

MLO produktu klāsts atbilst visām jaunākajām kvalitātes kontroles prasībām, un mūsu produkti atbilst visstingrākajiem starptautiskajiem standartiem attiecībā uz sastāvdaļu tīrību, koncentrāciju, proporcijām un izcelsmi. Mūsu sertifikāti GMP, ISO 9001 un HACCP nodrošina, ka ar mūsu produktiem jūs saņemat tikai to, kas ir norādīts etiķetē, ar visaugstāko iespējamo kvalitāti.

Veselība nav tikai izvēle, bet arī MLO International apņemšanās, tāpēc visi mūsu centieni ir vērsti uz spēka, izturības un muskuļu proporciju palielināšanu un tauku sadedzināšanu labvēlīgā un drošā veidā. Ar MLO International Jūs iegūsiet zinātniski pamatotus, efektīvus produktus savas dzīves un fizisko spēju uzlabošanai!

 

kyowa-logo.pngMūsu L-glutamīnu ar lepnumu apzīmē Kyowa Quality ® (KQ) logotipa zīmes. KYOWAQUALITY ® ir vairāk nekā 60 gadu pasaules līderis augstas kvalitātes sastāvdaļu izpētē, ražošanā un attīrīšanā, un tas ir vairāk nekā efektivitātes un drošības garants. Tas ir pirmās klases sertifikāts, ka jūs saņemat tieši to, par ko jūs maksājat.

 

Creapure_NEW.pngCreapure® ir globāls premium klases zīmols kreatīna monohidrātam. Izgatavots Vācijā, saskaņā ar augstākajiem kontroles standartiem un regulāriem zinātniskiem atjauninājumiem, Creapure® un tā logotips uz iepakojuma apliecina, ka mūsu produkti satur tikai tīrāko un augstākās kvalitātes premium kreatīnu.

 

Cryo_LOGO.pngCryobiotica ™ ir biotehnoloģiju uzņēmums, kas koncentrējas uz jaunu, ļoti spēcīgu probiotisko baktēriju pētniecību un attīstību. Probiotiskās baktērijas citā vārdā tiek sauktas arī par draudzīgajām, labvēlīgajām vai veselīgajām baktērijām. Probiotikas ir noteikti dzīvi mikroorganismi, kurus, lietojot pietiekamā daudzumā, tiek gūts labums veselībai. Tās palīdz izvairīties vai pat ārstēt dažādas slimības. Izmantojot progresīvas zinātniskās pieejas, Cryobiotica ™ komanda tiecas izvēlēties sastāvdaļas, kurām ir spēcīgas probiotiskās īpašības. Cryobiotica ™ izejvielas tiek ražotas vismodernākajās iekārtās, izmantojot inovatīvas probiotisko baktēriju kultivēšanas, saldēšanas un žāvēšanas tehnoloģijas, kas piegādā miljardiem labvēlīgo baktēriju, kas spēj izdzīvot cilvēka kuņģa un zarnu trakta skarbajā vidē un sniedz labumu veselībai.