MLO BCAA 5000 (400 tabletes)

€29.90 €38.90
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

Zibens ātra olbaltumvielu uzsūkšanās! Trīs aminoskābes, kas veido BCAA ķēdi: L-leicīns, L-izoleucīns, L-Valīns, ir būtiski svarīgas tīras muskuļu masas attīstībai.
Tagad jūs varat stāties pretī ikvienam smago svaru vai brutālam kardio treniņam. Vienkārši izdzeriet dažas BCAA 5000 tabletes un vērojiet, kā tās pārveido jūsu ķermeni tīros muskuļos un uzlabo izturību.

MLO BCAA 5000 400 tabs

Zarotas ķēdes aminoskābes (BCAAs) sastāv no 3 būtiskām amonohidriem: L-leicīnam, L-izoleicīnam un L-valīnam. Tie veido apmēram 35% no visiem muskuļu audiem un līdz pat 40% no visām 9 neaizvietojamām aminoskābēm.

BCAAs ir alternatīvs enerģijas avots, antikataboliskais līdzeklis un augšanas stimulators. Ne tikai palielina olbaltumvielu sintēzes ātrumu, bet arī palielina šūnas kapacitāti proteīnu sintēzes procesā! BCAA metabolizējas citādāk kā citas aminoskābes, un fiziskās aktivitātes laikā tās var oksidēties enerģijā.

BCAA ne tikai var radīt papildus enerģiju, bet arī veicināt tauku oksidāciju glikogēnu mazsaturošiem cilvēkiem. Tas cilvēkiem ļauj trenēties vairāk, bez noguruma. Tas attiecas gan uz paugstinātas intensitātes treniņiem, gan uz izturības treniņiem.

LIETOŠANA: Lietot 1 porciju (5 tabletes) 30-40 minūtes pirms svarcelšanas treniņiem vai intensīvām fiziskām aktivitātēm. Dienās, kad nesportojiet, tukšā dūšā jebkurā laikā lietojiet 1 porciju, lai aktivētu olbaltumvielu sintēzi un palielinātu muskuļu atjaunošanos.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.