MLO L-GLUTAMINE (500G)

€22.90 €25.00
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

L-Glutamīna lietošana palīdz ātrāk atgūties pēc slodzēm un ātrāk atjaunot muskuļus. 

MLO L-glutamīns ir produkts, kuru iesaka lietot katram aktīvam sportistam, kurš vēlas kļūt spēcīgāks, samazināt tauku daudzumu un sasniegt labāku dabisko tonusu. 

MLO L-Glutamīns nodrošina pozitīvu slāpekļa līdzsvara saglabāšanu un kalpo par prekursoru glutationam - visspēcīgākajam antioksidantam cilvēka ķermenī. L-Glutamīna regulāra lietošana papildus paātrina pēcdzemdību atveseļošanos, uzlabo imūnsistēmu un padara stiprākus muskuļu audus.

MLO L-Glutamine 500 g.

L-Glutamīnu iesaka ietot  aktīviem sportistiem un kultūristiem, kas meklē ātru un efektīvu muskuļu audu atjaunošanos un stimulē augšanas hormona dabīgo veidošanos. Pēc treniņiem glutamīna līmenis ir samazinājies par apmēram 50%, un to ir svarīgi atjaunot. Glutamīna uzņemšana paātrina ne tikai atjaunošanos pēc treniņa, bet arī pēc lielas operācijas, stresa vai slimības.

L-glutamīns ļauj samazināt atjaunošanās periodu, uzlabojot sportista spēka programmu, palīdzot ātrāk uzlabot muskuļus. Augstākā L-glutamīna uzņemšana var ievērojami palielināt dabiskā cilvēka augšanas hormona (HGH) līmeni. Metabolisms ir paātrināts HGH līmeņa paaugstināšanās dēļ, kas ļauj efektīvāk apstrādāt pārtikas produktus un uzlabot tauku metabolismu. 

kyowa-logo.pngMūsu L-glutamīnu ar lepnumu apzīmē Kyowa Quality ® (KQ) logotipa zīmes. KYOWAQUALITY ® ir vairāk nekā 60 gadu pasaules līderis augstas kvalitātes sastāvdaļu izpētē, ražošanā un attīrīšanā, un tas ir vairāk nekā efektivitātes un drošības garants. Tas ir pirmās klases sertifikāts, ka jūs saņemat tieši to, par ko jūs maksājat.

LIETOŠANA: Sajauciet vienu porciju (1 kausiņš, 5 g.) ar 250 ml auksta ūdens vai sulas. Kā uztura bagātinātāju, lietojiet katru dienu 2 porcijas. Treniņu dienās lietojiet 1 porciju 30 minūtes pirms un pēc treniņa. Dienās, kad nesportojiet, lietojiet 2 porcijas, vēlams starp ēdienreizēm.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.