MLO CGT 5:3:2 (600G)

€22.90 €25.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

MLO CGT 5:3:2

Šūnu kompozīcija, kas baro jūsu ķermeni ar vissvarīgākajām sastāvdaļām uzlabotai izturībai un ātrai muskuļu atjaunošanai. Šis augstākās kvalitātes Creapure® un L-Glutamine Kyowa® maisījums ir īpaši ieteicams, ja mērķis ir maksimāls muskuļu pieaugums. Smagu treniņu un kardio laikā tas paaugstina enerģijas līmeni un uzlabo vispārējo izturību.

MLO CGT 5:3:2 600 g.

Kreatīns ir nepieciešams visiem svarcelšanas treniņiem, jo palielina muskuļu izturību, enerģijas līmeni, spēka izturību un samazina atjaunošanās laiku. Ķermenī kreatīns tiek pārveidots par molekulu, ko sauc par fosfokreatīnu, kas kalpo kā uzglabāšanas rezervuārs ATP reģenerācijai. ATP ir ķīmiskais enerģijas avots muskuļu kontrakcijai un ātrai enerģijai. Fosfokreatīns ir svarīgs ATP enerģijas avots muskuļu audos, un pētījumi ir parādījuši, ka kreatīns var palielināt sportistu sniegumu darbībās, kurām nepieciešams ātrs enerģijas pieaugums, piemēram, sprinta un svaru celšanai. Ir pierādīts, ka kreatīna papildinājums kombinācijā ar izturības treniņu izraisa dramatiskus muskuļu hipertrofijas (lieluma) un izturības uzlabojumus, izmantojot šūnu tilpumu un palielinātu olbaltumvielu sintēzi.

LIETOŠANA: Sajauciet vienu porciju (1 kausiņš, 10 g.) ar 250 ml auksta ūdens vai sulas. Kā uztura bagātinātāju, lietojiet katru dienu 2 porcijas. Treniņu dienās lietojiet 1 porciju 30 minūtes pirms un pēc treniņa. Dienās, kad nesportojiet, lietojiet 2 porcijas, vēlams starp ēdienreizēm.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.