GREEN SERIES KOMPLEKTS

€39.99 €45.98
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

3 VITĀLI SVARĪGI PRODUKTI TAVAM ĶERMENIM:

MLO OMEGA 3:

MLO OMEGA-3 (60 kapsulas) ir ausgtākās pakāpes taukskābes, kas jūsu ķermeni pārveidos par perfektu mašīnu, lai sasniegtu savu sporta, fitnesa un veselīga dzīvesveida mērķus. Satur tīru eikozapentaēnskābi (EPA) un dokozaheksaēnskābi (DHA) - divas galvenās taukskābes, kas atrodas zivju eļļā. Klīniski ir pierādīts, ka MLO OMEGA-3 paātrina tauku dedzināšanu un ierobežo muskuļu sadalīšanos. Tie ir arī galvenie kardiovaskulārās sistēmas aizsargi, un tāpēc šis produkts ir ļoti labs sirds veselībai.

MLO VITAMIN C + ZINC

C vitamīns un cinks stiprina un uzlabo mūsu organisma aizsargspējas, padarot spēcīgāku imūnsistēmas funkciju. C vitamīns ir arī antioksidants, kas  aizsargā šūnas no oksidācijas stresa, ko izraisa smēķēšana, intensīva sportošana un piesārņojums. Pietiekamā daudzumā uzņemts C vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku.
Cinks arī ir nepieciešams leikocītu funkcionēšanai un attīstībai. Zems cinka līmenis organismā mazina imunitāti un paaugstina uzņēmību pret infekcijām.

MLO MAGNE AMINO ARMOUR:

MLO Magne Amino Armour uzlabo miega kvalitāti, optimizē hormonu funkcijas un uzlabo muskuļu atjaunošanos.
Muskuļi netiek veidoti sporta zālē, pat virtuvē, bet faktiski, kamēr jūs atpūšaties un atjaunojieties gultā. Vēlās stundas ir laiks, kad jūsu ķermenis sāk ļoti strauji augt un attīstīt spēka potenciālu. Nakts laikā anaboliskie hormoni cīnās par katru jūsu grūti trenēto muskuli, un tāpēc viņiem ir nepieciešama aizsardzība.