STRONG SERIES KOMPLEKTS

GARŠA:
€48.90 €54.90
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

STRONG 10 pre-work + Strong Testo Fuel!

Neredzēti rezultāti un jauda!

Strong 10:

Mūsu formula satur unikālu matricu, kas vecina ķermeņa tauku sadalīšanos. Tas apvieno acetila L-karnitīna un zaļās tējas un rūgto apelsīnu ekstraktu spēcīgo iedarbību, lai palielinātu termoģenēzi. Acetil-L-karnitīns palielina enerģijas ražošanu mitohondrijās, visu šūnu "spēkstacijās", izmantojot taukskābes no tauku šūnām.

Spēks + Izturība + Tauku dedzināšana + Enerģija + Koncentrēšanas spējas + Muskuļu augšana = STRONG 10. Ar 10 spēcīgām sastāvdaļām, tostarp AAKG, beta-alanīnu un citrulīna malātu, STRONG 10 paaugstina nitroksīda līmeni, dodot jums visvairāk muskuļotu auguma struktūru.

Testo Fuel:

MLO TESTO FUEL ir vismodernākā formula testosterona ražošanai. Tās spēcīgās sastāvdaļas stimulē luteinizējošā hormona un citu testosterona prekursoru sintēzi, kas automātiski rada augstāku brīvā testosterona līmeni. Katra no MLO TESTO FUEL sastāvdaļām tika rūpīgi izvēlēta, pamatojoties uz reāliem zinātniskiem pētījumiem un rezultātiem. Kopā šie elementi maksimāli palielinās dabisko testosterona līmeni jūsu organismā.