COMPLETE CARE SERIES KOMPLEKTS

€49.90 €54.90
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

My Liver Optimizer & Detoxifier

Augstākās kvalitātes augu un barības vielu maisījums ar aizsargājošām īpašībām, kas attīra aknas un uzlabo vitalitāti, enerģiju un sportisko sniegumu. Mārdadzis ir vislabāk pazīstams ar tā dziedinošo iedarbību uz aknām un liesu, kā arī plaši izmantots dzemdes vai žultsakmeņu ārstēšanai.
L-ornitīns-L-aspartāts samazina nogurumu, veicina imūnsistēmas funkcionēšanu un atbalsta svara kontroli. Kutki (Picrorhiza kurroa) sakņu ekstrakts ir hepatoprotektors no ajūrvēdas zālēm. Tas ir spēcīgs imūnmodulators un spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis.
Piesakiet karu toksīniem! Aknas ir viens no svarīgākajiem ķermeņa orgāniem.

MAXIMUM JOINT SUPPORT:

Satur aktīvās, aizsargfuncijas saturošās, sastāvdaļas visām locītavām, saitēm un saistaudu struktūrām. Šīs barības vielas piedalās locītavu skrimšļa veidošanā un stimulē sinovia sintēzi, nodrošinot kaulu blīvumu un stiprību.

MAXIMUM JOINT SUPPORT veicina kopīgo struktūru sintēzi - locītavu kapsulu, skrimšļus un sinoviju. Tas kompensē kolagēna, glikozamīna, hialuronskābes un kalcija deficītu, kas ir galvenais osteo-locītavu struktūru deģenerācijas iemesls.

Pētījumi liecina, ka šīs uzturvielas nodrošina uztura sastāvdaļas, kas uzlabo veselīgu kopīgo struktūru un uzlabo ārstēšanu:

  • Kaulu, skrimšļu, locītavu traumu gadījumos
    • Osteoporoze
    • Artrīts
    • Disku trūce
    • Artroze

BRĪDINĀJUMI: 

Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma.