MLO MASS Gainer (5KG)

GARŠA:
€59.99 €65.50
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Apraksts:

MLO MASS Gainer jaunākais no ''Strong Series'' ! Produkta izstrādātā formula palīdzēs iegūt papildus masu gan profesionāliem sportistiem, gan fitnesa entuziastiem !

MLO MASS Gainer ir perfekti sabalansētas proporcijas starp ogļhidrātiem, olbaltumvielām, probiotiķiem, kreatīnu, glutamīnu, BCAA, vitamīniem un minerāliem, kas :

  • Veicina veselīgu muskuļu un ķermeņa masas palielināšanos
  • Atbalsta muskuļu atjaunošanos pēc slodzes
  • Paaugstina fizisko sniegumu, enerģiju un uzlabo pašsajūtu

 

LIETOŠANA: Sajauciet 1 porciju (2 kausiņi, 100 g) ar 400 ml auksta ūdens vai piena. Kā pārtikas piedevu lietojiet 2 porcijas dienā starp galvenajām ēdienreizēm. Treniņu dienās lietojiet 1 porciju tieši pēc treniņa un 1 porciju starp galvenajām ēdienreizēm.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tiešas karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.