MLO Liquid L-Carnitine Complex 100 000

€22.90 €28.90
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

MLO Liquid L-Carnitine Complex 100 000 ir radīts gan fitnesa entuziastiem un aktīviem cilvēkiem, gan sportistiem, kas nodarbojas ar krosfitu, svarcelšanu, bodibildingu un izturības treniņiem. Šis produkts ir gards un ērti lietojams līdzeklis, kā veicināt tauku dedzināšanu un atjaunošanos pēc slodzes.

 

MLO Liquid L-Carnitine Complex 100 000 satur L-karnitīnu, kas mazina muskuļu bojāšanos fiziskas slodzes laikā, tādājādi veicinot muskuļu atjaunošanos. L-karnitīns arī novērš brīvo radikāļu rašanos, sekmē tauku dedzināšanu un enerģijas ražošanu slodzes laikā, kā arī palīdz ķermenim atgūties pēc treniņa. Tas mazina muskuļu sāpes un veicina ātru atjaunošanos, tādējādi ļaujot trenēties biežāk un palielināt treniņu intensitāti, kas savukārt ļauj ātrāk sasniegt treniņu mērķus!

 

LIETOŠANA: Pirms lietošanas sakratīt ! Kā uztura bagātinātāju lieto 1 porciju (12.5ml) divreiz dienā, vēlams tukšā vēderā. Treniņu dienās lietojiet 1 porciju uzreiz pēc pamošanās un 30 minūtes pirms treniņa. Atpūtas dienās lietojiet 30-40 minūtes pirms lielākajām dienas maltītēm. Produktu var lietot tīrā veidā vai atšķaidot ar ūdeni vai sulu.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.