MLO L-Glutamine 500 g.

€14.99 €18.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums

Apraksts:

Pareiza L-Glutamīna lietošana ļauj ātrāk atgūties un ātrāk atjaunot muskuļus. 

MLO L-glutamīns ir produkts, kuru iesaka lietot katram aktīvi apmācītam sportistam, kurš vēlas kļūst spēcīgāks, samazinā tauku daudzumu, sasniegt labāku dabisko stimulāciju. (HGH)

MLO L-Glutamīns nodrošina pozitīva slāpekļa līdzsvara saglabāšanu un kalpo par prekursoru glutationam - visspēcīgākajam antioksidantam cilvēka ķermenī. L-Glutamīna regulāra lietošana paātrina ne tikai pēcdzemdību atveseļošanos, bet arī uzlabo imūnsistēmu un padara stiprākus muskuļu audus.

MLO L-Glutamine 500 g.

Glutamīns iesaka ietot  aktīviem sportistiem un kultūristiem, kas meklē ātru un efektīvu muskuļu audu atjaunošanos un stimulē augšanas hormona dabīgo veidošanos. Pēc treniņiem glutamīna līmenis ir samazinājies par apmēram 50%, un to ir svarīgi atjaunot. Glutamīna uzņemšana paātrina ne tikai atjaunošanos pēc treniņa, bet arī pēc lielas operācijas, stresa vai slimības.

L-glutamīns ļauj samazināt atjaunošanās periodu, uzlabojot sportista spēka programmu, palīdzot ātrāk uzlabot muskuļus un uzlabot konsistenci. Augstākā L-glutamīna uzņemšana var ievērojami palielināt dabiskā cilvēka augšanas hormona (HGH) līmeni. Metabolisms ir paātrināts HGH līmeņa paaugstināšanās dēļ, kas ļauj efektīvāk apstrādāt pārtikas produktus un uzlabot tauku metabolismu. 

LIETOŠANA: Sajauciet vienu porciju (1 kausiņš, 5 g.) ar 250 ml auksta ūdens vai sulas. Kā uztura bagātinātāju, lietojiet katru dienu 2 porcijas. Treniņu dienās lietojiet 1 porciju 30 minūtes pirms un pēc treniņa. Dienās, kad nesportojiet, lietojiet 2 porcijas, vēlams starp ēdienreizēm.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.