MLO AMINO 2121 (225 tabletes)

€26.99 €32.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Apraksts:

MLO AMINO 2121

Nodrošina spēcīgu formulu ar visām būtiskajām, nosacīti būtiskajām un neaizvietojamām aminoskābēm. Aminoskābes ir olbaltumvielu bloku būvēšanas pamatā un Amino 2121 dienas deva satur vairāk nekā 12 gramus augstas kvalitātes olbaltumvielu un aminoskābju.

Katrā porcijā (3 tabletes) Jūs iegūsiet vairāk kā 6300 mg aminoskābju, no kurām 1600 mg BCAA un 2200 mg l-glutamīna.

Treniņos, pirms un pēc tiem, Amino 2121 uzlabos treniņu kvalitāti, stimulēs proteīnu sintēzi, lai uzlabotu atjaunošanos un novirzītu jūs no katabolisma stāvokļa uz dabisku anabolisko stāvokli.

Galīgais spriedums - Amino 2121 ir viss, kas jums nepieciešams, lai atgūtos no grūta treniņa un veidotu vairāk muskuļu!

MLO Amino 2121 225 tabs

Aminoskābju uztura bagātinātāji pastāv jau desmitiem gadu un to ir izmantojuši daudzi sportisti. Zinātnieki ir detalizēti pētījuši aminoskābes un, protams, šie pētījumi virzās uz priekšu. Pētījumi liecina, ka aminoskābju piedevas lieliski palīdz anaboliskajā vidē, tomēr tas lielā mērā ir atkarīgs no laika, devām un aminosu maisījuma.


Kāds ir ikviens aminoskābju uztura bagātinātājs, kas izveidots šajās dienās? Atbilde ir vienkārša - sazarotās ķēdes aminoskābes (BCAAs). BCAA ir ļoti svarīgi, taču neuzskatu, ka tikai ar šo 3 aminoskābju lietošanu pietiek, lai gūtu maksimālu labumu. Ja vēlaties, lai jūs būtu vairāk nekā pamata entuziasts, jums ir jādomā ārpus pamatprincipiem. Ķermenim trūkst, tā ko mēs saucam par Essential Amino Acids (EAA), un tās ir aminoskābes, kuras jūsu ķermenis nevar saražot pats. Kad jūsu ķermenis izdala jaunus proteīnus, piemēram, olbaltumvielas, kas veido muskuļus, tam ir nepieciešamas visas 9 neaizvietojamās aminoskābes, nevis tikai 3, kuras satur BCAA.

LIETOŠANA: Lietojiet 3 tabletes starp ēdienreizēm un 3 tabletes 45 minūtes pirms vai uzreiz pēc treniņa.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tiešas karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.