MLO BCAA PRO (454G)

GARŠA:
€29.90 €34.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

Kļūstiet mundrāki un spēcīgāki, tikai ar 2 kausiņiem dienā! Formula piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm. Lietojiet jebkurā laikā, pat pirms gulēšanas.

MLO BCAA Pro 454 g.

Visbeidzot, ir tāds produkts, kas atbilst visām mūsu pirmstreniņu, treniņu un pēc treniņu, vajadzībām. Stabils enerģijas līmenis, novērsta muskuļu “sabrukšana”, pārlādējot glikogēna krājumus un pastāvīgi mobilizējot taukus enerģijas ražošanai, neatkarīgi no tā, vai jūs trennējieties vai atpūšaties! Tas ir iemesls, kāpēc šī pilnīgi drošā un pilnīgi tīrā formula:
- 6 grami. BCAA (3 l. L-leucīns, 1,5 g L-izoleicīna, 1,5 g L-valīna) kā alternatīvs enerģijas avots, pretkatabolisks līdzeklis un augšanas stimulatorus. BCAAs ne tikai palielina olbaltumvielu sintēzes ātrumu, bet arī palielina šūnas jaudu proteīnu sintēzei! BCAA metabolizējas citādāk kā citas aminoskābes, un fiziskās aktivitātes laikā tās oksidējās enerģijā. BCAA līmenis var palielināt ogļhidrātu pieejamību un palīdz aizsargāt muskuļus no fiziskās aktivitātes izraisītā olbaltumvielu sadalījuma. Lielākā daļa cilvēku lieto BCAAs kā atgūšanas līdzekli, taču to lietošana pirms jūsu fiziskās slodzes var samazināt muskuļu nogurumu. Tās var arī palīdzēt novērst muskuļu bojājumus, kā arī muskuļu sāpes.

LIETOŠANA: Sajauciet 1 porciju (1 kausiņš, 10,56 g) ar 250 ml auksta ūdens. Kā pārtikas piedevu lietojiet 2 porcijas dienā. Treniņu dienās lietojiet 1 porciju 30 minūtes pirms un / vai pēc treniņa. Ja dienas laikā nav treniņu, pa vienai porcijai pamostoties un starp galvenajām maltītēm.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.