MLO STRONG TESTO FUEL (90 TABLETES)

€28.90 €34.90
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

Vēlaties kļūt par "Muskuļkalnu”? Lietojot MLO TESTO FUEL “hardcore” treniņiem durvis ir atvērtas! Testosterons ir vīrieša ķermeņa svarīgākais anaboliskais hormons. Dabiskā testosterona izdalīšanas no TESTO FUEL  ļauj sasniegt maksmimālu rezultātu, lai izveidotu tīru muskuļu masu, palielinātu spēku un pazeminātu ķermeņa tauku procentu.

MLO STRONG TESTO FUEL (90 TABLETES)

MLO TESTO FUEL ir vismodernākā formula testosterona ražošanai. Tās spēcīgās sastāvdaļas stimulē luteinizējošā hormona un citu testosterona prekursoru sintēzi, kas automātiski rada augstāku brīvā testosterona līmeni. Katra no MLO TESTO FUEL sastāvdaļām tika rūpīgi izvēlēta, pamatojoties uz reāliem zinātniskiem pētījumiem un rezultātiem. Kopā šie elementi maksimāli palielinās dabisko testosterona līmeni jūsu organismā.


MLO produkti satur efektīvas un proporcionālas devas, lai sasniegtu vēlamo rezultātu! Kāpēc izšķērdēt naudu par pārvērtētiem produktiem, kas vienkārši nedarbosies? Ar MLO TESTO FUEL Jūs varat būt 100% pārliecināts, ka Jūs saņemat tikai labāko no labākajiem!

LIETOŠANA:Lietojiet vienu porciju (3 tabletes) brokastu vai vakariņu laikā.

BRĪDINĀJUMI: Nav paredzēts cilvēkiem, kas jaunāki par 18 gadiem. Ja Jums ir kādi zināmi vai aizdomas par iespējamiem veselības traucējumiem un / vai ja Jūs lietojat kādas receptes vai OTC medikamentus! Nav paredzēts sievietēm. Pārtrauciet lietot 2 nedēļas pirms operācijas. Nepārsniedziet ieteicamo lietošanu jebkura iemesla dēļ! Lietojiet ne ilgāk kā 8 nedēļas, pēc tam ievērojiet 2 nedēļas ilgu pārtraukumu pirms lietošanas sākšanas vēlreiz! SARGĀT NO BĒRNIEM.