MLO STRONG 10 (454G)

GARŠA:
€34.90 €39.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

SPĒKS + IZTURĪBA + TAUKU DEDZINĀŠANA + ENERĢIJA+ KONCENTRĒŠANĀS SPĒJAS + MUSKUĻU AUGŠANA = STRONG 10.

Ar 10 spēcīgām sastāvdaļām, tostarp AAKG, beta-alanīnu un citrulīna malātu, tas darbojas kā izcils pre-workout, kā arī STRONG 10 paaugstina nitroksīda līmeni, dodot jums visvairāk muskuļotu auguma struktūru.

MLO STRONG 10 (454G)

Mūsu formula satur unikālu matricu, kas vecina ķermeņa tauku sadalīšanos. Tas apvieno acetila L-karnitīna un zaļās tējas un rūgto apelsīnu ekstraktu spēcīgo iedarbību, lai palielinātu termoģenēzi. Acetil-L-karnitīns palielina enerģijas ražošanu mitohondrijās, visu šūnu "spēkstacijās", izmantojot taukskābes no tauku šūnām.


Tātad, vai esiet uz svarcelšanas sola, skrejceļa vai stadiona trasē, jūsu tauku audi tiek dedzināti. Tāpat kā L-karnitīns, acetil-L-karnitīns darbojas kā antioksidants un veicina glutationa, brīvo radikāļu uztvērēju ražošanu šūnās. Rūgtā apelsīna ekstrakts veicina veselīgu svara zudumu un nodrošina optimālu fizisko darbību, stimulējot vielmaiņas procesus, palielinot nomierinošo metabolismu un atvieglojot aminoskābju uzņemšanu muskuļos.


Pēdējā sastāvdaļa ir vācu inženierijas Creapure® kreatīna monohidrāts - viens no nozares pazīstamākajiem augstas klases kreatīna monohidrāta ražotājiem. Tas palielina muskuļu apjomu, palielina enerģijas rezerves un aizkavē noguruma iestāšanos. Tātad neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu mērķis,  Jūs būsiet ieguvējs.


STRONG 10 veido tīru muskuļu masu, vienlaikus sašķeļot ķermeņa taukus:

• Palielināts treniņu apjoms. Ilgāks treniņš nodrošina labāku funkcionālo muskuļu pielāgošanu un lielāku muskuļu masas veidošanos.
• Olbaltumvielu sintēzes stimulēšana muskuļos
• Katabolisko procesu ierobežošana
• Palielinās muskuļu izturība
• Lielāks enerģijas līmenis un veiktspēja
• Uzlabota glikozes līmeņa un optimāla insulīna atbildes reakcija
• Palielināta jaudas kapacitāte
• Paātrināta ATP sintēze un reģenerācija
• Paaugstināts slāpekļa oksīda (NO) līmenis
• Kavē muskuļu nogurumu
• Uzlabo nervu impulsu transmisiju muskuļos un samazina atjaunošanās laiku

LIETOŠANA: Sajauciet 1 porciju (kausiņš, 10,5 g) ar 250 ml auksta ūdens un izdzeriet 20-30 minūtes pirms treniņa.

BRĪDINĀJUMI: Nav paredzēts cilvēkiem, kas jaunāki par 18 gadiem. Ja Jums ir kādi zināmi vai aizdomas par iespējamiem veselības traucējumiem un / vai ja Jūs lietojat kādas receptes vai OTC medikamentus! Nav paredzēts sievietēm, kas ir grūtnieces, cenšas iestāties grūtniecības stadijā vai baro bērnu ar krūti, kā arī tos, kuri ir jutīgi pret kofeīnu vai beta-alanīnu! Katrā porcijā ir 200 mg kofeīna, kas atbilst aptuveni 2 tasēm kafijas! Lietojot šo produktu, nelietojiet kofeīnu, sinefrīnu vai citus stimulatorus! Pārāk daudz kofeīna var izraisīt nervozitāti, aizkaitināmību, bezmiegu un reizēm ātru sirdsdarbību. Beta-alanīns var izraisīt nekaitīgu, īslaicīgu dvešanu vai pietvīkumu. SARGĀT NO BĒRNIEM!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.