MLO MAGNE AMINO ARMOUR (90 TABLETES)

€16.00 €17.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

MLO MAGNE AMINO ARMOUR

Uzlabo miega kvalitāti, optimizē hormonu funkcijas un uzlabo muskuļu atjaunošanos.
Muskuļi netiek veidoti sporta zālē, pat ne virtuvē, bet faktiski, kamēr jūs atpūšaties un atjaunojieties gultā. Vēlas stundas ir laiks, kad jūsu ķermenis sāk ļoti strauji augt un attīstīt spēka potenciālu. Nakts laikā anaboliskie hormoni cīnās par katru jūsu smagi trenēto muskuli, un tāpēc viņiem ir nepieciešama aizsardzība.


Magne Amino Armor piedāvā TIKAI labākās pieejamās elementu formas - cinku, magniju, vitamīnu B6 un L-theanine - aminoskābi, kas dabiski atrodama zaļajā tējā. Šis MLO revolucionārais maisījums nodrošina unikālu formulu muskuļu atjaunošanai, tauku zudumam un miega kvalitātei. Tā arī rūpējas par imūnsistēmu un augstu testosterona līmeni asinīs. 100% dabiskā formula, Magne Amino Armor ir augstākās kvalitātes uztura bagatīnātājs, kuru ieteicams lietot pirms miega, lai sekmētu muskuļu veidošanos.

LIETOŠANA:
Kā uztura bagātinātāju lietojiet 2 kapsulas katru dienu, ieteicams tukšā dūšā, 30-60 minūtes pirms gulētiešanas.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.