MLO Creatine Monohydrate 500 g.

€13.99 €17.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

Kreatīna monohidrāts, iespējams, ir zinātniski pētītākais, pierādīts un efektīvs papildinājums, lai palielinātu spēku, izturību un tīras muskuļu masas veidošanos.

MLO kreatīna monohidrāts Creapure® uztur muskuļos augstu fosfokreatīna daudzumu, kas muskuļu kontrakciju laikā tiek pārvērsts par adenozīna trifosfātu. Tas garantē mazāku atjaunošanās laiku, un pēc dažām nedēļām, kad sākat lietot kreatīnu, Jūs jutīsiet spēka, izturības un enerģijas pieaugumu.

MLO kreatīna monohidrāts Creapure® nerada kaitīgu ietekmi uz ķermeni, un tā regulāra lietošana nodrošina izcilu muskuļu hipertrofiju un uzlabotu olbaltumvielu sintēzi.        

MLO Creatine Monohydrate 500 g.

Kreatīns uztur muskuļos augstu fosfokreatīna daudzumu, kas muskuļu kontrakciju laikā tiek pārvērsts par adenozīna trifosfātu. Tas papildus lielākai jaudai garantē arī samazinātu atjaunošanās laiku.
Tā ir viena no aktīvajām vielām, kas pēc ilgstošas lietošanas nerada kaitīgu ietekmi uz ķermeni, nodrošinot muskuļu hipertrofiju un palielinātu olbaltumvielu sintēzi. Stimulējoša iedarbība uz muskuļu masas uzkrāšanos ir saistīta ar palielinātu osmozi, ko ūdens izraisa muskuļus, palielinot to apjomu un stimulējot anaboliskos procesus. Nesenie pētījumi ir apstiprinājuši, ka kreatīns palielina insulīna tipa augšanas faktora-1 (IGF-1) sekrēciju, tādējādi palielinot muskuļu augšanu citā bioķīmiskajā procesā.

LIETOŠANA

Kā uztura bagātinātāju, samaisiet 1 porciju (1 kausiņu, 5 g) atbilstošā ūdens daudzumā, augļu sulā vai citā saldinātā dzērienā (bet ne kafijā) un lietojiet 3-4 reizes dienā, pirms un pēc treniņa, pirmās 7 dienas (pirmā slodzes fāze). Pēc 7. dienas lietojiet 1 porciju katru dienu (uzturēšanas fāze).

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.