GREEN Series komplekts

€40.00 €45.98
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

3 vitāli svarīgi produkti tavam ķermenim!:

MLO OMEGA 3:

MLO OMEGA-3 (60 kapsulas) ir ausgtākās pakāpes taukskābes, kas jūsu ķermeni pārveidos par perfektu mašīnu, lai sasniegtu savu sporta, fitnesa un veselīga dzīvesveida mērķus. Satur tīru eikozapentaēnskābi (EPA) un dokozaheksaēnskābi (DHA) - divas galvenās taukskābes, kas atrodas zivju eļļā. Klīniski ir pierādīts, ka MLO OMEGA-3 paātrina tauku dedzināšanu un ierobežo muskuļu sadalīšanos. Tie ir arī galvenie kardiovaskulārās sistēmas aizsargi, un tāpēc šis produkts ir ļoti labs sirds veselībai.

MLO SYLMARYN PRIME:

MLO Silymarin Prime ir dabisks hepatoprotektors un palīdz aknu detoksikācijas un reģenerācijas procesā.
Silimarīns, standartizēts piena dadža (Silybum marianum) sēklu ekstrakts. Vairāki pētījumi liecina, ka piena dadzis uzlabo aknu veselību, it īpaši hronisku aknu slimību gadījumā. Silīmarīns attīra aknas, pazemina iekaisumu risku un uzlabo žults darbību.
Silīmarīns ir flavonoidu grupa (silibinīns, silidianīns un silikristīns), kas uzlabo alkohola un citu toksisku vielu bojāto aknu darbību. Piena teļu flavonoīdi arī aizsargā jaunas aknu šūnas no šo pašu toksīnu bojāšanas. Samazina iekaisumus un spēcīgu antioksidantu darbību.

MLO MAGNE AMINO ARMOUR:

MLO Magne Amino Armour uzlabo miega kvalitāti, optimizē hormonu funkcijas un uzlabo muskuļu atjaunošanos.
Muskuļi netiek veidoti sporta zālē, pat virtuvē, bet faktiski, kamēr jūs atpūšaties un atjaunojieties gultā. Vēlās stundas ir laiks, kad jūsu ķermenis sāk ļoti strauji augt un attīstīt spēka potenciālu. Nakts laikā anaboliskie hormoni cīnās par katru jūsu grūti trenēto muskuli, un tāpēc viņiem ir nepieciešama aizsardzība.