HARDBODY SERIES KOMPLEKTS

€99.90 €120.90
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

BCAA + PROTEĪNS + KREATĪNS!

Izcila kombinācija muskuļu audzēšanai! Enerģijas pieplūdums un spēks!

MLO BCAA PRO:

Visbeidzot, ir tāds produkts, kas atbilst visām mūsu pirmstreniņu, treniņu un pēc treniņu, vajadzībām. Stabils enerģijas līmenis, novērsta muskuļu “sabrukšana”, pārlādējot glikogēna krājumus un pastāvīgi mobilizējot taukus enerģijas ražošanai, neatkarīgi no tā, vai jūs trennējieties vai atpūšaties! Tas ir iemesls, kāpēc šī pilnīgi drošā un pilnīgi tīrā formula:
- 6 grami. BCAA (3 l. L-leucīns, 1,5 g L-izoleicīna, 1,5 g L-valīna) kā alternatīvs enerģijas avots, pretkatabolisks līdzeklis un augšanas stimulatorus. BCAAs ne tikai palielina olbaltumvielu sintēzes ātrumu, bet arī palielina šūnas jaudu proteīnu sintēzei! BCAA metabolizējas citādāk kā citas aminoskābes, un fiziskās aktivitātes laikā tās var oksidēties enerģijā. BCAA līmenis var palielināt ogļhidrātu pieejamību un palīdz aizsargāt muskuļus no fiziskās aktivitātes izraisītā olbaltumvielu sadalījuma. Lielākā daļa cilvēku lieto BCAAs kā atgūšanas līdzekli, taču to lietošana pirms jūsu fiziskās slodzes var samazināt muskuļu nogurumu. Tās var arī palīdzēt novērst muskuļu bojājumus, kā arī muskuļu sāpes.

MLO WHEY PROTEIN:

WHEY PREMIUM - tīra un nedenaturēta sūkalu matrica ar augstas kvalitātes sūkalu olbaltumvielu koncentrātu, sūkalu proteīna izolātu un sūkalu hidrolizātu. Izšķīdinānāms bez atlikumiem! Pilnīga uzzsūkšanās! Kvalitāte, garša un jauda!. Nav lieku tauku un ogļhidrātu! Bez pildvielām, piemēram, taurīna, glicīna un maltodekstrīna!

MLO CREATINE MONOHYDRATE:

Kreatīna monohidrāts, iespējams, ir zinātniski pētītākais, pierādīts un efektīvs papildinājums, lai palielinātu spēku, izturību un tīras muskuļu masas veidošanos.

MLO kreatīna monohidrāts Creapure® uztur muskuļos augstu fosfokreatīna daudzumu, kas muskuļu kontrakciju laikā tiek pārvērsts par adenozīna trifosfātu. Tas garantē mazāku atjaunošanās laiku, un pēc dažām nedēļām, kad sākat lietot kreatīnu, Jūs jutīsiet spēka, izturības un enerģijas pieaugumu.

MLO kreatīna monohidrāts Creapure® nerada kaitīgu ietekmi uz ķermeni, un tā regulāra lietošana nodrošina izcilu muskuļu hipertrofiju un uzlabotu olbaltumvielu sintēzi.