MLO VITAMIN C + ZINC (90 TABLETES)

€16.99 €19.00
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

MLO VITAMIN C + ZINC (90 TABLETES) 

C-Vitamīns stiprina un uzlabo mūsu organisma aizsargspējas, padarot spēcīgāku imūnsistēmas funkciju. C vitamīns darbojas kā antioksidants, kas  aizsargā šūnas no oksidācijas stresa, ko izraisa smēķēšana, intensīva sportošana un piesārņojums. Pietiekamā daudzumā uzņemts C vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Cinks ir svarīgs cilvēka ķermeņa pareizai augšanai un tā veselīgai uzturēšanai, jo tas atrodas ķermeņa asinīs, kaulos un audos. Vēl cinks ietekmē imūnsistēmas attīstību, redzi, veselīgu nervu sistēmas darbību, augšanu, reprodukciju un vielmaiņu. Cinks īpaši nepieciešams sportistiem, jo tas stimulē testosterona veidošanos un palielina izturību un muskuļu spēku.

LIETOŠANA: Kā uztura bagātinātāju lietojiet 1 kapsulu katru dienu ar lielu daudzumu ūdens, ieteicams no rīta brokastu laikā.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.