MLO MAXIMUM PROBIOTIC CHARGE

€29.90 €34.90
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

MLO MAXIMUM PROBIOTIC CHARGE ir inovatīva pieeja kuņģa un zarnu trakta veselībai, kurā ir liels skaits dzīvotspējīgu spēcīgu probiotisko baktēriju šūnu. Izmantojot vismodernākās zinātniskās metodes, CryoBioticaTM laboratoriju pētnieki ir izstrādājuši produktu, kas piedāvā nākamā līmeņa veselības un fitnesa uztura bagātināšanu !

Maximum Probiotic Charge nodrošina sinerģētisku efektu, ko rada probiotiķu, prebiotiku un antioksidantu kopums. Mūsu kuņģim draudzīgais maisījums satur īpašus probiotiķus, kas spēj izdzīvot pat sliktā zarnu trakta stāvoklī. Vēl vairāk , lielākā daļa no tām spēj augt un ražot labvēlīgas vielas, piemēram, vitamīnus un citas barības vielas. Tas apvienojumā ar augsto pretmikrobu iedarbību pret daudziem cilvēku patogēniem garantē vienmēr veselīgu baktēriju līdzsvaru kuņģa-zarnu traktā un uzlabo jūsu imūnsistēmu.

Maximum Probiotic Charge ir būtisks uztura papildinājums cilvēkiem ar laktozes nepanesamību.  MLO probiotikas maisījumam ir arī liela nozīme detoksikācijas procesā, un tas var būt ārkārtīgi noderīgs sportistiem un fitnesa cienītājiem, kuru uzturā ir daudz olbaltumvielu, kuras parasti ķermenim ir grūti sagremot. 

 

Cryobiotica ™ ir biotehnoloģiju uzņēmums, kas koncentrējas uz jaunu, ļoti spēcīgu probiotisko baktēriju pētniecību un attīstību. Probiotiskās baktērijas citā vārdā tiek sauktas arī par draudzīgajām, labvēlīgajām vai veselīgajām baktērijām. Probiotikas ir noteikti dzīvi mikroorganismi, kurus, lietojot pietiekamā daudzumā, tiek gūts labums veselībai. Tās palīdz izvairīties vai pat ārstēt dažādas slimības. Izmantojot progresīvas zinātniskās pieejas, Cryobiotica ™ komanda tiecas izvēlēties sastāvdaļas, kurām ir spēcīgas probiotiskās īpašības. Cryobiotica ™ izejvielas tiek ražotas vismodernākajās iekārtās, izmantojot inovatīvas probiotisko baktēriju kultivēšanas, saldēšanas un žāvēšanas tehnoloģijas, kas piegādā miljardiem labvēlīgo baktēriju, kas spēj izdzīvot cilvēka kuņģa un zarnu trakta skarbajā vidē un sniedz labumu veselībai.

 

LIETOŠANA: Lietot kā uztura bagātinātāju 1 kapsulu dienā.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!