MLO 100% WHEY PLATINUM (2KG)

GARŠA:
€54.90 €64.90
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

WHEY PLATINUM PROTEIN

KVALITĀTE GARŠA UN JAUDA = MLO 100% WHEY PLATINUM PROTEIN

  • Veicina muskuļu masas pieaugumu un atjaunošanos
  • Pasargā muskuļu audus no sabrukšanas
  • Uzlabo fizisko sniegumu

MLO 100% Whey Platinum Protein 2KG.

Sūkalu proteīns tiek uzskatīts par pilnīgu olbaltumvielu avotu un satur visas 9 neaizvietojamās aminoskābes, kā arī tajā ir zems laktozes saturs. Proteīna uzņemšana ir būtiska, lai palīdzētu ķermenim audzēt tīru muskuļu masu. Sūkalu proteīns ir labāks par citiem olbaltumvielu veidiem, kas organismā strauji sadalās, padarot to par lielisku olbaltumvielu avotu diētu. Pateicoties augstajai absorbcijas pakāpei, to vislabāk lietot pēc intensīviem treniņiem.


LIETOŠANA: Sajauciet 1 porciju (1 kausiņš, 32 g) ar 250 ml auksta ūdens. Kā pārtikas piedevu lietojiet 1-3 porcijas dienā. Treniņu dienās lietojiet 1 porciju 30 minūtes pirms un / vai pēc treniņa. Ja dienas laikā nav treniņu, pa vienai porcijai pamostoties un starp galvenajām maltītēm.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tiešas karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.