MLO CREATINE MONOHYDRATE (500G)

€20.90 €25.90
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

MLO Creatine Monohydrate 500 g.

Kreatīna monohidrāts, iespējams, ir zinātniski pētītākais, pierādīts un efektīvs papildinājums, lai palielinātu spēku, izturību un tīras muskuļu masas veidošanos.

MLO kreatīna monohidrāts Creapure® uztur muskuļos augstu fosfokreatīna daudzumu, kas muskuļu kontrakciju laikā tiek pārvērsts par adenozīna trifosfātu. Tas garantē mazāku atjaunošanās laiku, un jau pēc dažām nedēļām Jūs jutīsiet spēka, izturības un enerģijas pieaugumu.

MLO kreatīna monohidrāts Creapure® nerada kaitīgu ietekmi uz ķermeni, un tā regulāra lietošana nodrošina izcilu muskuļu hipertrofiju un uzlabotu olbaltumvielu sintēzi.        

Creapure_NEW.pngCreapure® ir globāls premium klases zīmols kreatīna monohidrātam. Izgatavots Vācijā, saskaņā ar augstākajiem kontroles standartiem un regulāriem zinātniskiem atjauninājumiem, Creapure® un tā logotips uz iepakojuma apliecina, ka mūsu produkti satur tikai tīrāko un augstākās kvalitātes premium kreatīnu. 

LIETOŠANA

Kā uztura bagātinātāju, samaisiet 1 porciju (1 kausiņu, 5 g) atbilstošā ūdens daudzumā, augļu sulā vai citā saldinātā dzērienā (bet ne kafijā) un lietojiet 3-4 reizes dienā, pirms un pēc treniņa, pirmās 7 dienas (pirmā slodzes fāze). Pēc 7. dienas lietojiet 1 porciju katru dienu (uzturēšanas fāze).

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.