MLO MY LIVER & DETOXIFIER

€22.90 €24.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums

Apraksts:

MLO MY LIVER & DETOXIFIER 

Augstākās kvalitātes augu un barības vielu maisījums ar aizsargājošām īpašībām, kas attīra aknas un uzlabo vitalitāti, enerģiju un sportisko sniegumu. Mārdadzis ir vislabāk pazīstams ar tā dziedinošo iedarbību uz aknām un liesu, kā arī plaši izmantots dzemdes vai žultsakmeņu ārstēšanai.

L-ornitīns-L-aspartāts samazina nogurumu, veicina imūnsistēmas funkcionēšanu un atbalsta svara kontroli. Kutki (Picrorhiza kurroa) sakņu ekstrakts ir hepatoprotektors no ajūrvēdas zālēm. Tas ir spēcīgs imūnmodulators un spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis.

Piesakiet karu toksīniem! Aknas ir viens no svarīgākajiem ķermeņa orgāniem, un šis produkts tās efektīvi pasargās.

 

LIETOŠANA: Lietojiet pa vienai tabletei ēdienreižu laikā,2 reizes dienā!

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.