MLO SUPER FAT BURNER (90 TABLETES)

Iepakojums:
€24.90 €29.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

MLO SUPER FAT BURNER (90 TABLETES) 

Zinātniski pierādīts, uz 6 komponentēm bāzēts produkts, kas efektīvi samazina ķermeņa svaru un akcentē muskuļus. Tas strādā vairākos veidos - izraisa lipolīzi, stimulē termoģenēzi, kontrolē ēstgribu, darbojas kā diurētiķis un palīdz uzturēt optimālu insulīna un cukura līmeni asinīs. Ar šo produktu Jūs sasniegsiet zibens ātruma metabolismu un savu labāko formu. 

Ar MLO Super Fat Burner jūs iegūsiet:

• Spēcīgu termoregulējošu iedarbību;
• Apetītes kontroli!
• Enerģiju!
• Pozitīvu noskaņojumu!
• Koncentrēšanas spējas!
• Ātrāku lieko kaloriju sadedzināšanu!
• Ātru un efektīvu ogļhidrātu uzsūkšanos!
• Optimālu insulīna līmeni!
• Labu fizisko sajūtu!

SASTĀVDAĻAS:

Citrusaugļu ekstrakts (6% sinefrīns), Guarana ekstrakts (Paullinia Cupana) (sēklas), Yohimbe mizas ekstrakts (2% Yohimbine), Kofeīns, Acetil L-karnitīns (ALC), Zaļās tējas ekstrakts (Camellia Sinensis L.) ar epigallokatehīna gallātu (EGCG), hroma pikolinātu, povidonu, laktozes monohidrātu, silīcija dioksīdu, pārtikas piedevu pārklājumu

B_more_energy-20180716095123-990.png

 

Eksplozīva enerģija! Šī produkta formula pirms treniņa novērš muskuļu nogurumu, pastiprina modrību un koncentrēšanos intensīvu fizisko aktivitāšu laikā. Sajūtiet reālu enerģijas pieplūdi, kas nepieciešama jūsu ķermenim, lai veidotu izteiktus muskuļus.

 

B_fat_burning-20180716100519-479.png

 

Ātri sadedzina tauku audus! No taukskābēm tiek iegūtas vairāk enerģijas. Palīdz zaudēt svaru un veidot izteiktu, muskuļotu augumu !

 

B_cardio_support-20180716100331-755.png


Kardio atbalsts!
Priekš izciliem rezultātiem tauku dedzināšanā, muskuļu izturībā un garīgajā koncentrācijā treniņu laikā. Šie kardio papildinājumi ne tikai ļaus uzturēt enerģijas līmeni maksimālajā līmenī, bet arī uzlabos vielmaiņu, stiprinās sirdi un pilnveidos vispārējo fitnesa līmeni.

 

B_lean_muscle-20180716100801-137.png

 

Izteikta muskuļu masa! Šie uztura papildinājumi palīdzēs Jums uzsākt muskuļu masas augšanas procesu un veidot stipru ķermeni ar estētiskām proporcijām.

 

 

LIETOŠANA: Lietojiet vienu kapsulu divas reizes dienā, vēlams 30-40 minūtes pirms divām lielākajām ēdienreizēm dienā (piemēram, brokastis un pusdienas) vai 40 minūtes pirms treniņa. Izvairieties no lietošanas 5 stundas pirms gulētiešanas. Nelietojiet vairāk kā 3 kapsulas 24 stundu laikā! Lai sasniegtu optimālus rezultātus, dzeriet daudz ūdens un piekopiet veselīgu uzturu ar samazinātu kaloriju daudzumu! Izmantojiet produktu 8 nedēļas, pēc šī perioda jāievēro vismaz 2 nedēļu ilgs atpūtas laiks! Pārtrauciet lietot produktu 2 nedēļas pirms operācijas!

BRĪDINĀJUMI: Nav paredzēts cilvēkiem, kas jaunāki par 18 gadiem. Nelietojiet, ja esat grūtniece vai barojiet bērnu ar krūti. Nekad nepārsniedziet ieteicamo maksimālo devu. Neizmantojiet sinefrīnu, kofeīnu vai vairogdziedzera stimulējošos savienojumus no citiem avotiem, ieskaitot, bet ne tikai, kafiju, tēju, sodu un citus uztura bagātinātājus vai zāles, kas satur fenilefrīnu vai kofeīnu vai jebkādus stimulatorus. Šis produkts satur kofeīnu. Konsultējieties ar ārstu pirms lietošanas, ja lietojat zāles, ieskaitot, bet ne tikai, MAOI inhibitorus, antidepresantus, aspirīnu, nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus vai produktus, kas satur fenilefrīnu, efedrīnu, pseidoefedrīnu, feniletilamīnu vai citus stimulatorus. Konsultējieties ar savu ārstu pirms lietošanas, ja Jums ir veselības problēmas, ieskaitot, bet ne tikai, sirds, aknu, nieru vai vairogdziedzera slimības, psihiskus traucējumus, grūtības urinēt, diabēts, paaugstināts asinsspiediens, sirds aritmija, atkārtotas galvassāpes, palielināta prostatas vai glaukomas . Pārtrauciet lietot 2 nedēļas pirms operācijas. Nekavējoties pārtrauciet lietošanu, ja Jums rodas ātra sirdsdarbība, reibonis, stipras galvassāpes vai elpas trūkums. SARGĀT NO BĒRNIEM.


ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.