MLO TRIBULUS PRIME (90 TABLETES)

€19.90 €21.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Iesakām

Apraksts:

MLO TRIBULUS PRIME (90 TABLETES) 

Dabisks testosterona aktivators, kas pāatrina muskuļu augšanu.
Tribulus Prime ir muskuļu veidošanas testosterona pastiprinātājs, kas nodrošina dozu, kas satur 1000 mg augstas kvalitātes Tribulus terrestris ekstrakta ar 95% saponīnu. Elites sportisti no visas pasaules iekļauj Tribulus uztura bagātinātājus savā uzturā kā drošu veidu, kā sasniegt maksimālu izturību, tīru muskuļu pieaugumu un nodrošinātu veselīgu dzimumtieksmi. Tribulus atbalsta dabisko testosterona  hormona ražošanu, kuras galvenais uzdevums ir radīt perfektu vidi muskuļu augšanai.

Testosterona līmeņa maksimums ir saistīts ar uzlabotu treniņu veiktspēju, tīru muskuļu masu, izturību un saīsinātu atjaunošanās laiku. Izmantojot Tribulus Prime, jūs saglabāsiet optimālu testosterona-kortizola attiecību un pilnībā izmantosiet ķermeņa potenciālu - ne tikai sporta zāle, bet arī jebkurā citā svarīgā ikdienas dzīves aspektā!

LIETOŠANA: Kā uztura bagātinātāju, lietojiet 1-2 tabletes dienā, ieteicams ēdienreižu laikā.

BRĪDINĀJUMI: Nelietot, ja esat jaunāks par 18 gadiem. Nelietojiet, ja esat sieviete. Indivīdiem ar aknu slimību vai tiem, kas pašlaik lieto jebkādus medikamentus, pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu. Nepārsniedziet ieteieteicamos lietošanas apmērus jebkura iemesla dēļ! SARGĀT NO BĒRNIEM.
Informācija par alerģijām: izgatavota LPP iekārtā, kurā tiek izmantots piens, sojas, olšūna un rieksti.