MLO VITAMIN C + ZINC (90 TABLETES)

€11.99 €16.99
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Īpašības:

  • Jaunums Iesakām

Apraksts:

MLO VITAMIN C + ZINC (90 TABLETES) 

Stiprina un uzlabo mūsu organisma aizsargspējas, padarot spēcīgāku imūnsistēmas funkciju. C vitamīns ir arī antioksidants, kas  aizsargā šūnas no oksidācijas stresa, ko izraisa smēķēšana, intensīva sportošana un piesārņojums. Pietiekamā daudzumā uzņemts C vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Cinks arī ir nepieciešams leikocītu funkcionēšanai un attīstībai. Zems cinka līmenis organismā mazina imunitāti un paaugstina uzņēmību pret infekcijām.

LIETOŠANA: Kā uztura bagātinātāju lietojiet 1 kapsulu katru dienu ar lielu daudzumu ūdens, ieteicams no rīta brokastu laikā.

BRĪDINĀJUMI: Uztura bagātinātāji neaizvieto sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Nepārsniedziet ieteicamo devu! Sargāt no bērniem! Nelietot, ja ir bojāts iepakojums! Glabājiet pudeli cieši noslēgtu  5-30 ° C temperatūrā. Sargāt no tieša karstuma, saules gaismas un mitruma. Pēc atvēršanas neuzglabājiet vairāk par 6 mēnešiem!

ALLERGĒNU INFORMĀCIJA: Izgatavots GMP iekārtā, kas pārvalda pienu, soju, olu un riekstus! NESATUR GLUTĒNU UN ASPARTĀLU!
* Pārtikas un zāļu pārvalde nav novērtējusi šos paziņojumus. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.